• Krótkoterminowy wynajem apartamentów
+48 608 388 671

Miejsce (miasto)


Przyjazd


Wyjazd


Ilość osób


Ilość pokoi


Zobacz nasze apartamenty apartamenty Warszawa wynajem

O nas

Witamy Państwa na naszej stronie Internetowej.

Roommate-Apartments krótkoterminowy wynajem apartamentów, to rozwiązanie dla ludzi wymagających, turystów, biznesmenów, dyplomatów, którzy cenią sobie wysoką jakość i standardy nie odbiegające od tych, które znaleźć można we wszystkich europejskich stolicach.

Starannie wybrane apartamenty blisko miejskiej komunikacji, wysoki poziom wyposażenia wnętrz, szeroki wybór atrakcji znajdujących się w okolicach wybranego mieszkania to tylko niektóre z zalet jakie mogą się spotkać z Państwa zainteresowaniem.

Szczególną uwagę zwracamy na wszelkie usługi, które zapewniają naszym klientom niezapomniany pobyt w naszych apartamentach. Cała ekipa Roommate-Apartments pozostaje do dyspozycji Państwa dostosowując się do Państwa oczekiwań, czym wyróżnia się od zwykłego hotelu.

Transport z lotniska, dyspozycyjność ekipy, dyskrecja i komfort to są cechy, które zapewniają Państwu poczucie bezpieczeństwa i prywatność. W razie potrzeby możemy też zaproponować przewodnika, który będzie mógł Państwa prowadzić po Warszawie.

Szeroki wachlarz naszej oferty będą mogli Państwo znaleźć w naszym regulaminie dokonując rezerwacji online.

Powrót