• Krótkoterminowy wynajem apartamentów
+48 608 388 671

Miejsce (miasto)


Przyjazd


Wyjazd


Ilość osób


Ilość pokoi


Zobacz nasze apartamenty apartamenty Warszawa wynajem

Prospekt

Szanowni Państwo,

Rok 2012 był dla naszego kraju rokiem przełomowym.
Wydarzenia związane z Euro 2012 przyciągnęły do Polski i do naszej stolicy setki tysięcy turystów, dziennikarzy i biznesmenów, którzy byli świadkami dynamizmu naszej gospodarki.
Inwestycje z UE oraz związana z tym budowa autostrady A2, otworzyła oś zachód/wchód ułatwiającą bezproblemowy i szybki dojazd do Warszawy.

Z drugiej strony, napływ turystów pokazał też granice naszych możliwości zakwaterowania w stolicy. Brak miejsc noclegowych powodował wzrost cen wynajmu pokoi hotelowych.
Przyjezdni nie mieli perspektyw na  znalezienie mieszkań o wysokim standardzie.

RM to właśnie rozwiązania dla najbardziej wymagających, dla tych który cenią sobie komfort, dyskretny luksus i prywatność.
Właśnie dlatego zwracamy się do Państwa, jako osób posiadających mieszkania o wysokim standardzie.
Współpraca z RM, to przystępowanie do grupy właścicieli wyjątkowych mieszkań, to gwarancja wyższej rentowności za wynajem, to pewność,  ze mieszkanie będzie pod stałą opieką.
RM to ekipa ludzi odpowiedzialnych, którzy będą dbać o apartament  i oddalą od Państwa  wszelkie  z tym związane problemy.
Współpraca z RM, to oferowanie  turystom wysokiej jakości usług mieszkaniowych,  jakich do dziś jeszcze nie było w Warszawie.

Oferując mieszkanie pod opiekę RM, nie tylko zapewniają sobie Państwo wyższe zyski, ale też partycypują Państwo w rozwoju Warszawy jako jednej z bardziej liczącej się stolicy europejskiej.

Powrót